Taner Özgün: “Hedefimiz Kırıkkale’yi sporun başkenti yapmak”

Taner Özgün: “Hedefimiz Kırıkkale’yi sporun başkenti yapmak”
  • A+
    A-

Belpa Genel Müdür Danışmanı İş İnsanı ve milli sporcu Taner Özgün, Kırıkkale Büyük Anadoluspor’un ses getiren yıldız bir takım olmasını istediklerini söyledi.

Gelecek haftalarda yapılması planlanan Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulübü Başkanlığı için adı geçen eski ABB Ego Spor Kulübü Başkanı Taner Özgün yaptığı açıklamada amaçlarının Kırıkkale kentine hizmet etmek olduğunu belirtti.

“Hedefimiz Kırıkkale’yi sporun başkenti yapmak” diyen Özgün, şunları kaydetti:

REKLAM ALANI

“Kırıkkalespor’a gönül vermiş sporsever taraftarlarımız, geçmişten bugüne kıymetli takımımızın hep yanında olduk ve destekledik. Değerli hemşerilerimizin ve Kırıkkalespor’a gönül vermiş her camiadan STK’larımız, derneklerimiz, iş insanlarımız ve spor adamlarının ortak bir paydada buluşup ilimizin takımını daha güzel ve üst liglerde görmek arzusuyla yeni bir başlangıç ve Anadolu takımları arasında yükselen bir yıldız takım olmasını dilemekteyiz. Bu yüzden hep beraber takımımızı ve ilimizi sporun başkenti yapmak için çalışmalıyız. Birlik ve beraberlik içinde bu süreci geçirmek istiyoruz. Nice şampiyonluklar da birlikte omuz omuza olmak dileğiyle. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ