Ankaralı Galatasaraylılar şampiyonluğu kutladı

Ankaralı Galatasaraylılar şampiyonluğu kutladı

ANKARA – 1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği (1905 AGS) Galatasaray’ın 23. şampiyonluğunu kutladı.

1905 AGS Derneğinden yapılan açıklamada, başkentte bir otelde yapılan kutlamaya Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Faruk Ünlüsoy ile çok sayıda Galatasaraylı davetli katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edebilecek bir kadro kurmak istediklerini belirtti.

Başkentte Ankaralı Galatasaraylılarla birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu aktaran Özbek, “Cumhuriyetin yüzüncü yılında elde ettiğimiz şampiyonluk bu anlamda çok özel. Bu şampiyonluk Galatasaray’a çok yakıştı. Bu sene Şampiyonlar Ligi’nde oynuyoruz. Dolayısıyla Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edebilecek bir kadro kurmak istiyoruz. Taraftarlarımızı memnun edecek bir mücadele içine gireceğiz ve bunu da transferler dolayısıyla yapabiliriz. Taraftarlarımız hiç merak etmesin Galatasaray’ın menfaatini düşünerek gerekli transferleri yapacağız.” ifadelerini kullandı.

1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Faruk Ünlüsoy ise katılımlarından dolayı Başkan Dursun Özbek’e teşekkür etti.

Konuşmaların ardından şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çektiren Dursun Özbek daha sonra taraftarlarla bir süre sohbet etti. Etkinlik verilen müzik eğlencesinin ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ